Volelte : 381 210 371 -- 605 046 858 -- 774 132 545 -- arbeus@centrum.cz
Poštovné

Poštovné

Vážení zákazníci, jelikož pošta opět zdražila poštovné ... jsme nuceni zdražit i my ...

--Doporučený dopis Česká pošta - 55,- Kč – platba předem na účet
--Doporučený dopis Česká pošta - 90,- Kč – platba DOBÍRKOU
Doporučený dopis Česká pošta (RR), jedná se o klasické rekomando, odesíláno jako dopis, ze zákona pojištěna na 500,-Kč. Zásilka musí být jen do 5 cm a váha nesmí přesahovat 500g ( musí obsahovat jen lehké zboží – například: samolepky, cedulky, klíčenky, kravaty, triko – věci které se vejdou do bublinkové obálky – například hrneček se tam vážně nevejde :)

--Doporučený balík Česká pošta – 90,- Kč – platba předem na účet
--Doporučený balík Česká pošta - 125,- Kč – platba DOBÍRKOU

Doporučený balík tipu (BA+BX) České pošty. Česká pošta negarantuje doručení do 48 hodin. Možnost prodloužení uložení až na 28 dnů. Toto poštovné je určené pro zásilky do dvou kilo a na balík, jehož součet všech stran nepřesáhne 90 cm.

--Balík do Ruky – 140,- Kč – platba předem na účet
--Balík do Ruky – 175,- Kč – platba DOBÍRKOU

Česká pošta doručí balík následující pracovní den po podání zásilky na Vámi určenou adresu. O datu doručení zásilky budete informováni Českou poštou prostřednictvím SMS. Pohyb zásilky můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. Pokud Vás doručovatel nezastihne, bude zásilka uložena po dobu 7 dní na Vaší dodací poště Toto poštovné je na balíky těžší jak 2 kila a nebo pokud potřebuje zásilku druhý den od jejího podání.

Pokud se stane, že zvolíte špatné poštovné ... nevadí ... poštovné opravíme a zašleme novou konečnou sumu Vaší objednávky.

Kategorie


Hodnocení

Jak se Vám líbí naše zboží


  velmi
  pěkné
  nelíbí
  nevímVýsledky Komentáře  Hodnocení
[4665 hlasů]  [268 Komentářů]